1 % podatku za rok 2015

 

Drodzy Darczyńcy,

 

w imieniu Fundacji Mielnica w Koninie serdecznie dziękujemy za przekazanie 1 % podatku za rok 2015 na rzecz naszej Fundacji.

 

Miło nam poinformować, że łącznie przekazanych wpłat 1% podatku dochodowego za rok 2015 przez Urzędy Skarbowe z całego kraju, na rzecz Fundacji Mielnica wpłynęło 54 803,80 zł., w tym:

Fundacja Mielnica – 3 777,40 zł.

na leczenie i rehabilitację dla podopiecznych Fundacji (konta indywidualne) – 51 026,40 zł.

 

Otrzymany od Państwa 1% podatku przeznaczymy na realizację różnych form kompleksowej rehabilitacji społecznej, zawodowej i medycznej osób niepełnosprawnych m.in.: organizację Biwaku dla Rodziców z Dziećmi Niepełnosprawnymi, Spotkań Artystyczno-Sportowych dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Ogólnopolskiej Olimpiady Umiejętności Osób Niepełnosprawnych im. Doktora Piotra Janaszka – Abilimpiada oraz leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji.

Jesteśmy bardzo dumni z tak dużej liczby przyjaciół, którzy chcieli nam pomóc. Wierzymy, że to dzięki Waszym gorącym sercom udało się pozyskać nowe środki finansowe na naszą działalność.

Dziękując za ofiarność życzymy Państwu satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć, kolejnych zawodowych sukcesów i spełnienia marzeń w życiu osobistym.

 

                                                                              Z wyrazami szacunku

 

                                                                                                 Zarząd Fundacji Mielnica

 

 

Informacja wprowadzona przez: Marek Bartosik Fundacja Mielnica

 Copyright © 2012 Fundacja Mielnica. All rights reserved.

Design by fcagency.pl