1 % podatku za rok 2013

 

Drodzy Darczyńcy!

 

W imieniu naszych Podopiecznych i Pracowników pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku na rzecz naszej Fundacji.

 

Miło nam poinformować, że łącznie przekazanych wpłat 1% podatku dochodowego za rok 2013 przez Urzędy Skarbowe z całego kraju, na rzecz Fundacji Mielnica wpłynęło 51 932,20 zł., w tym:

  • Fundacja Mielnica – 15 367,80 zł.
  • na leczenie i rehabilitację oraz zakup sprzętu ortopedycznego dla podopiecznych Fundacji (konta indywidualne) – 36 564,40 zł.

 

Otrzymany od Państwa 1% podatku przeznaczymy na wkład własny realizowanych projektów na rzecz osób niepełnosprawnych m.in.: organizację Biwaku dla Rodziców z Dziećmi Niepełnosprawnymi, Spotkań Artystyczno - Sportowych dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Ogólnopolskiej Olimpiady Umiejętności Osób Niepełnosprawnych - Abilimpiady. Podopieczni Fundacji (konta indywidualne) wykorzystają zebrane środki na rehabilitację i leczenie.

 

Jesteśmy bardzo dumni z tak dużej liczby przyjaciół, którzy chcieli nam pomóc. Wierzymy, że to dzięki Waszym gorącym sercom udało się pozyskać nowe środki finansowe na naszą działalność.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom. Dziękujemy również firmom i osobom, które pomogły nam w akcji promującej przekazywanie 1% podatku na rzecz Fundacji Mielnica, to dzięki nim informacja o naszej kampanii dotarła do szerokiego grona podatników.

 

Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na wsparcie ze strony Podatników również w roku przyszłym.

 

                                                                                Z wyrazami szacunku

 

                                                                                                          Zarząd Fundacji Mielnica

 

 

Informacja wprowadzona przez: Marek Bartosik Fundacja Mielnica

 Copyright © 2012 Fundacja Mielnica. All rights reserved.

Design by fcagency.pl