1 % podatku za rok 2012

 

Drodzy Darczyńcy!

 

W imieniu naszych Podopiecznych i Pracowników pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku na rzecz naszej Fundacji.

 

Miło nam poinformować, że łącznie przekazanych wpłat 1% podatku dochodowego za rok 2012 przez Urzędy Skarbowe z całego kraju, na rzecz Fundacji Mielnica wpłynęło 51 945,20 zł., w tym:

 

  • Fundacja Mielnica – 5 360,30 zł.
  • na leczenie i rehabilitację oraz zakup sprzętu ortopedycznego dla podopiecznych Fundacji (konta indywidualne) – 46 584,90 zł.

 

Otrzymany od Państwa 1% podatku przeznaczyliśmy na wkład własny realizowanych projektów na rzecz osób niepełnosprawnych m.in.: organizację Biwaku dla Rodziców z Dziećmi Niepełnosprawnymi, Spotkań Artystyczno - Sportowych dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Ogólnopolskiej Olimpiady Umiejętności Osób Niepełnosprawnych - Abilimpiada. Podopieczni Fundacji (konta indywidualne) wykorzystali zebrane środki na zakup sprzętu ortopedycznego oraz rehabilitację i leczenie.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom. Dziękujemy również firmom i osobom, które pomogły nam w akcji promującej przekazywanie 1% podatku na rzecz Fundacji Mielnica, to dzięki nim informacja o naszej kampanii dotarła do szerokiego grona podatników.

 

                                                                           Z wyrazami szacunku

 

                                                                                                      Zarząd Fundacji Mielnica

 

 

Informacja wprowadzona przez: Marek Bartosik Fundacja Mielnica

 Copyright © 2012 Fundacja Mielnica. All rights reserved.

Design by fcagency.pl