1920x500-crop-90-bannerall

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

W dniach 20-24.09.2021r. Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Mielnica w Koninie zorganizował 5 dniową wycieczkę dla podopiecznych warsztatu nad morze do Grzybowa.

Każdy dzień wypełniony był różnymi atrakcjami, stałym punktem był codzienny relaks w jacuzzi i na basenie. Podczas wycieczki między innymi pojechaliśmy do Kołobrzegu oddalonego 7 km od Grzybowa. Zwiedziliśmy tam „Miasto Myszy”, gdzie można było zobaczyć 500 żywych myszek w baśniowej scenerii. Był też czas na spacer falochronem w głąb morza, delektowanie się smacznymi goframi oraz zakup pamiątek. Kolejnego dnia zwiedziliśmy Dźwirzyno, podziwialiśmy nadmorski krajobraz spacerując brzegiem morza, a po długiej wyprawie czekała na nas słodka niespodzianka w kawiarni. Atrakcją wieczoru było ognisko i kolacja grillowa.

Zorganizowano również zwiedzanie Świnoujścia, duże wrażenie na podopiecznych zrobiło przepłynięcie rzeki Świna promem. Kolejnym punktem był rejs statkiem wycieczkowym Princess po porcie i spacer promenadą.

Wycieczka przyniosła nam mnóstwo nowych doświadczeń, pięknych wrażeń i okazję do integracji. Wszyscy z utęsknieniem czekamy na kolejny wyjazd.  

WTZ KONIN
WTZ KONIN
WTZ KONIN
WTZ KONIN
WTZ KONIN
WTZ KONIN
WTZ KONIN
WTZ KONIN