1920x500-crop-90-bannerall

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

Fundacja Mielnica serdecznie zaprasza na Integracyjny Festiwal Nauki - Edycja 2018 - 100 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Integracyjny Festiwal Nauki - Edycja 2018 - 100 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego to konkurs polegający na wykonaniu gry planszowej o tematyce Powstania Wielkopolskiego - wydarzenia związane z wybuchem, przebiegiem oraz rolą powstania wielkopolskiego. 

Konkurs jest połączeniem konkursu plastycznego z wiedzą historyczną. 

Prace konkursowe przygotowują zespoły 3 osobowe, warunkiem uczestnictwa jest udział w zespole co najmniej jednej osoby z niepełnosprawnością.

Uroczyste zakończenie festiwalu nastąpi 7 grudnia 2018r. na ul. Zagórowskiej 3a w Koninie Przewidziano nagrody dla miejsc I-III. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominek.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 31 października 2018r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na formularzu zgłoszeniowym, który znajduje się w załączeniu.

Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie stanowiącym załącznik oraz udzielane są pod numerem telefonu: 63/ 211-21-70. Gorąco zapraszamy!

 

REGULAMIN-IFN.pdf

 

Nikola Juzala-Grabowska

Koordynator projektu

63/211-21-70